Маса за първи път зад волана, кара картинг

Бразилският пилот от Формула 1 Фелипе Маса се качи зад волана на състезателен автомобил за първи път след животозастрашаващия инцидент преди два месеца. Той направи седем обиколки с картинг на писта край Сао Пауло. Бразилецът не е почувствал болки или други проблеми след кратката сесия. 28-годишният Маса пострада на 25 юли по време на квалификацията за Голямата награда на Унгария във Формула 1, когато бе ударен в главата от откъснала се пружина от задното окачване на болида на неговия сънародник Рубенс Баричело.

Бразилецът, който с Ферари през миналия сезон завърши на второ място в крайното класиране, претърпя и втора операция на лицето и досега се възстановяваше.

Повече информация за Формула1 и за възможността да спечелите страхотни награди от NIVEA FOR MEN четете във www.formula1.bg