Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Найден Найденов: ЦСКА ще бие много трудно Арда с 3:2 в Кърджали

Последният кръг от есенния сезон на мъжката Суперлига предлага две дербита. ЦСКА гостува на Арда, а Левски приема закъсалия Марек. Ето и прогнозите на Найден Найденов за днешните мачове.

Арда - ЦСКА 2:3
Арда ще играе по-добре без титулярния си либеро Николай Колев, но няма да успее да спечели срещу ЦСКА. Тимът от Кърджали ще вземе точка. Червените са изморени след двата мача в Шампионската лига и вероятно треньорът Александър Попов ще даде почивка на някои титуляри. Въпреки това ЦСКА ще бъде с по-голямо самочувствие в Кърджали.

Левски - Марек 3:1
Шампионите няма да имат проблеми срещу Марек. Дупничани са в криза, от която няма да излязат скоро. Проблемът на Марек е, че няма лидер. След напускането на Цветан Соколов няма кой да мотивира отбора. Георги Лазаров и Минчо Минчев не са с качества на лидери. В Левски нямат право на грешка, ако искат да завършат полусезона в горната част на таблицата.

Монтана - Пирин 1:3
Пирин ще срещне много трудности в Монтана. Волейболистите на Петър Узунов са неудобен съперник за Разлог. Монтана може да изненада всеки, но едва ли ще успее да поднесе изненада точно в този мач. Със сигурност Пирин ще даде гейм, но няма да изпусне трите точки.

Славия - Лукойл 1:3
Славия ме изненада много приятно по време на турнира "Атаро Клима". Млади момчета, които се хвърлят за всяка топка. След някоя друга година от тях ще излязат добри волейболисти. Срещу Лукойл обаче едва ли ще се стигне до изненада. Очаквам бургазлии да победят с 3:1.