Вход / Регистрирай се

Волейболните национали получиха почивен ден

Волейболните национали получиха почивен ден

Първият състав на националният ни волейболен отбор, който под ръководството на селекционерът Радостин Стойчев постигна три победи над Куба, в изиграните контроли между двата тима, получи почивка днес, съобщиха за BGvolleyball.com от щаба на тима.

Това е единствената отмора за волейболистите, които се възползваха максимално от свободния ден. От утре националите продължават с пълни обороти тренировъчния процес, преди старта им в края на седмицата в Световната лига. В първите два мача българите домакинстват на Германия на 28 и 29 май (събота и неделя) в ДКС във Варна.

Днешната почивка обаче е само за първия състав, като "Б" отборът продължи с тренировъчния процес. По план състезателите от втория отбор имаха фитнес сутринта, а впоследствие са предвидени волейболни занимания.

Снимка: narodensport.eu

Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички