Илиан Илиев: Срещу Ботев ще е много по-трудно, отколкото в Бургас

Старши треньорът на Левски Илиан Илиев заяви, че е доволен от представянето на тима в двубоя срещу Черноморец, спечелен с 2:0. Наставникът не можа да води "сините" в Бургас заради наказание, но в предаването "Пред банята" коментира играта на отбора и сподели очакванията си за гостуването на Ботев (Пловдив) в следващия кръг.

„Изиграхме добре тактически мача срещу един труден съперник. Вярвам, че тази събота ни предстои друг тежък мач и вече мислим за Ботев. Предстои ни коренно различен двубой, домакините ще играят по-отворено у дома, така че ще е по-тежко, отколкото с Черноморец“, сподели Илиев.

„Не искам да коментирам детайлно всеки футболист. Взехме няколки играчи, за да имаме по-голяма дълбочина в състава и по-силна конкуренция. Вече няма стари и нови, в отбора на Левски всеки трябва да е готов да помогне. Няма какво да ги коментираме, въпросът е като цяло отборът да стои добре. Имам особено мнение за първите 15 минути на второто полувреме, но ще го кажа на футболистите. Не бива да допускаме такива моменти. Всички искаме да вкарваме още голове. Вчера не можехме, но от тази гледна точка има израстване. Единственото нещо, което искам, е момчетата да играят със самочувствие. В мачовете, които загубихме през първия полусезон, другите отбори играха добре, но ние не играхме. В момента, в който ние играем, нямаме проблеми", подчерта Илиев.