Шедьовър развали празника на Ди Натале, той отвърна с гол за 1:1

Гол шедьовър на италианския национал Алесандро Диаманти развали празника на Антонио Ди Натале. Капитанът на Удинезе отбеляза своя мач №300 в Серия "А", но не успя да запише победа, тъй като срещата на "Фриули" завърши 1:1. С гол "от Халите" Диаманти откри резултата в 71-ата минута, но пет минути преди края славният голаджия на домакините изравни. По този начин Тото вече откри головата си сметка през настоящата кампания. Ветеранът е сред най-ловките стрелци в италианското калчо, като в последните четири сезона завърши неизменно с по над 20 гола в актива си.