Вилиян Бижев вкара гол при загуба на дублиращия тим на Ливърпул

Вилиян Бижев вкара гол при загубата на дублиращия отбор на Ливърпул с 3:4 срещу Саутхемптън в мач от първия кръг на английското първенство за младежките тимове до 21 години. Той се представи по великолепен начин и впечатли специалистите, преди да бъде заменен от Морган.

Ливърпул поведе в резултата с попадение на Джак Дън, но Саутхемптън успя да обърне резултата до 3:1 в своя полза.  "Червените" от Мърсисайд обаче върнаха едно попадение чрез българина Вилиян Бижев, който се разписа след двойно подаване със съотборника си Джак Дън. Кристофър Питърсън изравни малко преди почивката, но Саутхемтън стигна до победата с гол през втората част.

Бижев игра много добре и пропусна да вкара още един гол, след като негов силен удар беше спасен по брилянтен начин от стража на "светците".