Турнир на талантите U14 : Зона Пловдив - Зона Варна 0:0

Нюрнберг възкръсна за 3 минути срещу Хофе (видео)

Тимовете на Хофенхайм и Нюрнберг завършиха 2:2 в двубой от първия кръг на германската Бундеслига. Домакините обаче могат да съжаляват повече, че не спечелиха, тъй като в началото на второто полувреме водеха с 2:0 в резултата.

В 34-ата минута Хофе излезе напред с гол на Давид Абрахам, а в 51-ата Антони Модест се разписа за 2:0. Нюрнберг изравни резултата само за 3 минути и то много скоро, след като получи втория гол във вратата си. Първо, в 54-ата минута появилият се в игра на почивката Майк Франтц намали на 1:2, а в 57-ата Даниел Гинчек отбеляза втория гол за гостите.

Четвърт час преди края домакините бяха близо до победен трети гол, но изстрелът на Кевин Фоланд се отби от гредата.