Ливърпул мачка, Коутиньо и Джерард с прекрасни голове (видео)

Английският колос Ливърпул постигна класическа победа с 3:0 над Тайланд в контрола, която се игра в Банкок. Момчетата на Брендън Роджърс изиграха добър мач и заслужено се добраха до категоричния успех. Филипе Коутиньо отново впечатли, след като откри резултата в 16-ата минута след слалом между бранителите на Тайланд.

После бившият играч на Интер асистира на Яго Аспас за втория гол в 49-ата минута. Стивън Джерард пък оформи крайния резултат в 59-ата с технично копване на топката. Луис Суарес не попадна в титулярния състав, но влезе в игра за последния половин час.

Тайланд - Ливърпул 0:3
0:1 Коутиньо (16)
0:2 Аспас (49)
0:3 Джерард (59)

Ливърпул: Симон Миньоле, Хосе Енрике, Даниел Агер, Коло Туре (69 - Мартин Шкъртел), Глен Джонсън, Лукаш Лейва, Джо Алън (80 - Луис Алберто), Стивън Джерард, Филипе Коутиньо (69 - Джордан Хендерсън), Яго Аспас (60 - Джордън Ибе), Фабио Борини (61 - Луис Суарес)