Михаел Шумахер отличи четирима пилоти, които според него в момента са най-добрите във Формула 1. Седемкратният световен шампион с 91 победи в кариерата си, се оттегли от спорта след края на миналия сезон, но продължава да следи случващото и се посочи четирима пилоти като най-добри.
"Фетел, Алонсо, Райконен и Хамилтън са най-добрите в момента. Разбира се, и те са хора, имат своите слабости, но се стараят изключително много, за да ги скрият. Това е тайната за винаги по-добрите резултати и недопускането на грешки. Няма да анализирам повече - мисля, че най-добрият печели", заяви Шумахер.
Според Шумахер сезон 2013 не се различава много от миналогодишния. "Този сезон не много по-различен от предишния, освен може би проблемите с гумите. Казах го още миналата година след Бахрейн - нещо не е както трябва, има проблеми и чак сега всички го забелязват. От друга страна най-добрият печели както винаги. Така е правилно. Най-големият проблем е, че гумите не са съвместими с повечето отбори. В последните две години те пасват само на няколко коли".
Снимка: Getty Images
Повече информация за Формула 1 можете да прочетете на сайта www.formula1.bg
.jpg)