Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Малага направи 3:3 с Галатасарай пред 25 хиляди

Отборите на Галатасарай и Малага направиха 3:3 в контролна среща, играна снощи на стадион "Ататюрк" в Измир. Мачът се игра пред цели 25 хиляди зрители. Уесли Снайдер откри за турския тим в 12-ата минута със силен шут от пеналта, който не остави шансове на Вилфредо Кабайеро. След попадението испанците, водени от Бернд Шустер, заиграха по-силно под вещото ръководство в средата на терена на Игнасио Камачо и Фернандо Тисоне.

В 44-ата минута Роке Санта Крус изравни след силна акция на Франсиско Портийо. Минута по-късно Дидие Дрогба вкара за истанбулците след удар с глава. В 58-ата Бобли Андерсон вкара за 2:2 след асистенция отдясно на Хесус Гамес. В 74-ата Дуда вкара от дузпа, за която беше изгонен Нонкеу. В 89-ата Казъм се разписа за крайното 3:3. Карлос Камени и Жулио Баптища не играха, като се смятат за следващите напускащи.

Снимка: Diario Sur