Юношите на Литекс еднолични лидери след четири гола за 14 минути срещу Ботев

Юношите на Литекс  оглавиха еднолично класирането в Елитната група до 19г. Момчетата на наставника Евгени Колев спечелиха ценна победа с 4-0 като гост срещу Ботев  и вече имат аванс пред преследвача си Левски от 3 точки, както и мач по-малко.Ловчанлии решиха нещата в своя полза още до почивката. В средата на полувремето  те вкараха 4 безответни попадения в рамките на само 14 минути.Точни за успеха бяха Огнян Саръев, както и трима Кристияновци-  Митов, Малинов и Петков.Цифровото изражение на оранжевото превъзходство можеше и да е още по-голямо, но на два пъти и гредите помогнаха на домакините.

снимка: pfclitex.com