Милан загря с 14:0 за Фиорентина

Отборът на Милан разби с 14:0 Вергиатесе в контрола преди неделния важен сблъсък с Фиорентина за местата, даващи право в Шампионската лига. Тимът на Масимилиано Алегри игра спаринг с шестодивизиония италиански състав в своята база "Миланело", като най-много попадения вкараха най-резултатните играчи на "росонерите" този сезон. Стефан Ел Шаарави и Джампаоло Пацини, които се появиха на почивката, вкараха по цели четири гола, а освен тях голове след почивката вкараха Марио Балотели, Робиньо и Кристиан Дзакардо.

Всички те се появиха на полувремето, тъй като треньора на "червено-черните" залои на два състава. Първото полувреме головете вкараха Матийо Фламини, Лука Антонини и Кевин-Принс Боатенг.

МИЛАН (I-полувреме): Амелия, Антонини, Сапата, Йепес, констант, Фламини, Амброзини, Ночерино, Боатенг, Нианг, Боян

МИЛАН(II-полувреме): Петкович, Дзакардо, Мексес, Бонера, Дидак Вила(Де Шильо), Ночерино (Балотели), Саламон, Мунтари, Робиньо, Пацини, Ел Шаарави