Попето бележи срещу словаци

Капитанът на българския национален отбор Ивелин Попов отбеляза един от головете за победата на Кубан над словашкия Сеница с 2:0. Контролата се игра в турския курорт Белек, а за разлика от мача срещу чешкия Бохемианс, този път старши треньорът на Кубан Виктор Гончаренко заложи на титулярния си състав.

Попов откри резултата в 32-ата минута след перфектно центриране на Алексей Козлов и удар отблизо. Вторият гол падна веднага след почивката и беше дело на Владислав Игнатиев, който завърши чудесна комбинация между Ибрахима Балде и Арсен Хубулов.

Следващата проверка на Кубан е на 10 февруари срещу румънския Петролул.