Виляреал натупа Осасуна за едно полувреме (видео)

Отборът на Виляреал записа изразителна победа с 3:1 в домакинството си на Осасуна от 22-ия кръг в Примера дивисион. Играчите на "жълтата подводница" вкараха и трите попадения в мача през втората част и прибавиха ценни три точки в актива си, като се приближиха само на 3 от четвъртата позиция в таблицата. Гостите пък върнаха един гол в края.

Жереми Пербе откри резултата в мача още в началото на втората част в 47-ата минута, възползвайки се от пас на Хосе Дорадо - Чечу. След това в 55-ата минута Ману Тригерос удвои преднината на своя тим, а в 75-ата минута отново Пербе доведе нещата до класическото 3:0. Малко преди края на мача в 87-ата минута гостите все пак направиха загубата си по-почетна с попадение на Ориол Риера за крайното 3:1.

Така Виляреал остава на 5-ото място с актив от 40 точки, докато Осасуна заема 16-ата позиция в класирането с 22 точки.