Автогол и Лука Тони отчаяха новия Сасуоло (видео)

С куп нови попълнения в състава си Сасуоло претърпя поредно поражение в Серия "А" този сезон. В дебюта на новия си старши треньор Алберто Малезани Сасуоло отстъпи с 1:2 у дома пред Верона. Именно едно от новите попълнения - Томас Манфредини, си отбеляза автогол в 50-ата минута и това позволи на веронци да открият резултата. Четири минути преди края ветеранът Лука Тони се разписа за 0:2, а в последните секунди Антонио Флоро Флорес отбеляза попадението на утехата за домакините.

Сасуоло продължава да е в зоната на изпадащите със 17 точки на 19-о място. Тимът записа днес трета поредна загуба в първенството и седма в последните си осем срещи. Верона пък се изкачи на пета позиция с 35 точки - на 2 пред шестия Интер, който тази вечер гостува на шампиона и лидер в подреждането Ювентус.