Фалкао със съмнения за тежка контузия след мач с аматьори (видео)

Отборът на Монако се класира за осминафиналите за Купата на Франция. Монегаските победиха с 0:3 аматьорите Монт д'Ор Азерг. Лошата новина за тима обаче е травмата на звездата на отбора Радамел Фалкао, който контузи коляното си и беше изнесен на носилка в края на първата част. Колумбиецът бе изритан от Сонер Ертек в 40-ата минута и остана на земята.

Преди това Фалкао бе открил резултата в 29-ата минута. Засега все още не е ясно какво е състоянието на нападателя. Влезлият на мястото на Радамел Еманюел Ривиер пък стана автор на другите два гола през втората част. За Монт д'Ор Азерг, който се подвизава в четвърта дивизия на френския футбол игра ветеранът Людовик Жюли, чийето име носи стадионът на скромния тим.

МОНТ Д'ОР АЗЕРГ - МОНАКО 0:3
0:1 Фалкао (29)
0:2 Ривиер (62)
0:3 Ривиер (72)