Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Леванте обърна Елче у дома

Отборът на Леванте обърна Елче от 0:1 до 2:1 и постигна първи успех след серия от пет мача без победа.
Гостите поведоха в 24-ата минута, когато Ботиа подаде към румънския бранител Кристиан Сапунару, който бе точен. Домакините обаче успяха да изравнят преди почивката, като автор на попадението стана Давид Барал, който получи пас от Ел Жар.
През второто полувреме тимът от Валенсия направи всичко възможно да стигне до победата и го направи с втория гол на Давид Барал, възползвал се в 80-ата минута от подаване на Педро Риос.

След успеха си Леванте излезе на 10-о място с актив от 20 точки. Елче е на 12-о със 17.