Владо Стоянов: Интересен двубой - Левски ни вкара след няколко рикошета (видео)

Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов се оплака от липсата на шанс в мача срещу Левски, който орлите загубиха с 0:1.

"Получи се доста интересен двубой, въпреки силния вятър, който затрудняваше и двата отбора. Имаше много положения, но за нещастие не успяхме да спечелим. Влязохме в двубоя още от първата минута, за разлика от предишни мачове, но ни вкараха от статично положение и след няколко рикошета. Има го това във футбола. През първото полувреме имахме 3-4 положения, които не можахме да вкараме. През втората част Левски се позатвори, а ние се поизнервихме. Левски не ни изненада, въпреки положенията. Те си създадоха 2-3 чисти положения от това, че ние тръгнахме по-хазартно в атака, за да изравним. Иначе знаехме, че имат бързи футболисти в лицето на Гари Родригес и един Макриев, който добре сваля топката. А зад тях Влади Гаджев…", направи разбор на тактиката на противника Стоянов.

ГАЛЕРИЯ от мача ЛУДОГОРЕЦ - ЛЕВСКИ 0:1 - ТУК!!!