Три гола на централните защитници за победа на Сент Етиен (видео)

Отборът на Сент Етиен победи с 4:0 Реймс в мач от 15-ия кръг на Лига 1. След нулева първа част "зелените" вкараха четири попадения след почивката. Три от тях бяха дело на централните защитници на клуба - Мустафа Баял Сал и Лоик Перен. Първият откри резултата с глава в 62-ата минута, а втория наниза два бързи гола в рамките на само две минути. Четвъртото попадение бе дело на резервата Мевлют Ердинч три минути преди последния съдийски сигнал.

Благодарение на успеха си днес Сент Етиен събра 24 точки и вече заема пета позиция в шампионата - на десет от лидера Пари Сен Жермен. Реймс пък вече трети мач не успява да вкара гол и се смъкна до десета позиция с 19 точки.