Стойчо Младенов: Сами се измъчихме (видео)

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви след победата с 3:1 като гост над Нефтохимик, че неговите играчи сами са си направили първото полувреме трудно.

"Футболистите на Нефтохимик не ни измъчиха. Ние сами си направихме първото полувреме трудно. Стартирахме лежерно мача. Видяхте какъв гол ни вкараха, от никакво положение. Не бива да допускаме такива попадения.

Не искам сега да коментирам представянето на всеки един играч по отделно. Ще взема отношение само за Антон Карачанаков. Знаете, че той претърпя тежка контузия. Важното е, че вече е здрав. Сигурен съм, че той отново ще бъде това, което искам да виждам. Очаквам повече от него", заяви Младенов.

"Мартин Петров може да даде още много на отбора. Той вкара феноменален гол. Надявам се да продължи да играе по същия начин. Поведението му на терена показва, че подобрява състоянието си. Той се влага максимално в тренировките и официалните срещи", добави треньорът на "армейците".

Снимка: Емона Цончева, Sportal.bg