Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона София 0:1

Локо (М) се справи с Динамо и се изрвани на върха със Зенит (видео)

Отборът на Локомотив (Москва) продължава със силното си представяне този сезон. В мач от 17-ия кръг на Премиер Лигата "железничарите" от руската столица се наложиха с 1:0 над Динамо (Москва). Успехът позволи на Локомотив да се изравни по точки на върха в класирането със Зенит. Двата тима имат по 36 точки. Динамо пък е шести с 29.

Попадението реализира сенегалският нападател Даме Н'Дойе в 65-ата минута. Той нахлу в наказателното поле на съперника и изпрати топката в мрежата, реализирайки 10-ото си попадение този сезон в първенството. Четири минути преди края Н'Дойе бе много близо до втори гол, но уцели греда след чудесна индивидуална акция.