Айнтрахт (Брауншвайг) пак задълба (видео)

Отборът на Фрайбург надви с 1:0 като гост на Айнтрахт (Брауншвайг) в среща от 13-ия кръг на германското футболно първенство. Желсон Фернандес отбеляза единствения гол в 52-ата минута. Новаците в Бундеслигата отново паднаха до последното място, задминати от Нюрнберг.

През първата част двата тима предложиха много борба и малко положения. Най-интересната ситуация беше в 26-ата минута, когато Николас Хьофлер нацели гредата след центриране и добро засичане.

В 52-ата домакините нямаха същия късмет и допуснаха попадение. Желсон Фернандес получи пас от Оливер Зорг и реализира с удар в десния ъгъл - 0:1. До края на двубоя домакините не можаха да изравнят.

Снимка: Getty Images/Guliver