Две тежки загуби за Иво Драмов и Куийн’с в Канада

Волейболният отбор на Куийн’с Юнивърсити Гейлс (Кингстън) инкасира две тежки загуби като гост през уикенда в конференцията на Онтарио от мъжкото студентско първенство на Канада. Най-напред "галите" отстъпиха пред Уотърлу Уориърс (Уотърлу) с 0:3 (22:25, 21:25, 18:25). Българското либеро на Куийн’с Иво Драмов се отчете с 58% позитивно посрещане. В защита Иво натрупа 5 спасени топки. Направи и две подавания за атака. На следващия ден "галите" гостуваха и на МакМастър Юнивърсити Мародърс (Хамилтън), като отново не успяха да вземат гейм – 0:3 (21:25, 12:25, 23:25). Пловдивчанинът игра само в първите два гейма, като не успя да покаже обичайната си отлична игра в защита.

Във временното класиране в конференцията Куийн'с е на 6-то място с 3 победи и 3 загуби. Лидер е Уотърлу със 7 победи и 2 загуби, следван от Йорк Лайънс (Торонто) със същия актив и от МакМастър с 6 победи от 6 мача. Иво Драмов и неговите съотборници ще гостуват и следващия уикенд – на 22 ноември (петък) на Райърсън Рамс (Торонто) и на 23 ноември на Торонто Блуз (Торонто).