Севиля пропусна да се класира за елиминациите днес (видео)

Испанският Севиля пропусна отличен шанс да си подпечата класирането за елиминационната фаза на Лига Европа, след като не успя да победи чешкия Слован (Либерец) като домакин в четвъртия си мач от Група "Н" и срещата завърши 1:1. Диего Пероти откри за андалусииците в 29-ата минута, но в 71-ата минута Давид Павелка попари надеждите на Севиля за предсрочно класиране на 1/16-финалите.

Въпреки равенството Севиля остава лидер с осем точки в класирането. Слован пък има шест и е на второ място. При победи в следващите си мачове - Севиля домакин на Ещорил, а Слован на Фрайбург, двата тима ще си осигурят билети за следващата фаза.

СЕВИЛЯ - СЛОВАН (ЛИБЕРЕЦ) 1:1
1:0 Пероти (29)
1:1 Павлека (71)