Гранада съсече Леванте в последната минута (видео)

Гранада победи Леванте с 1:0 като гост в среща от 12-ия кръг на испанското първенство. Резервата Франсиско Медина - Пити вкара единствения гол в добавеното време на мача от пряк свободен удар. С тази победа Гранада се изкачи на 11-о място с 14 точки.

Двубоят можеше да се развие и по друг начин, но домакините пропуснаха дузпа в 25-ата минута, след като вратарят на Гранада Роберто Фернандес отрази удара на Набил Ел Зар. На полувремето пък на стадиона имаше токов удар, който постави под въпрос провеждането на второто полувреме. В крайна сметка домакините овладяха ситуацията и мачът се доигра.