Анжи доживя победа (видео)

Отборът на Анжи (Махачкала) постигна първата си победа във всички надпревари от началото на сезона. Руснаците успяха да стигнат до успех в третия си мач от Група "K" на Лига Европа, след като надиграха с минималното 1:0 норвежкия Тромсьо.

Единственото попадение бе дело на Никита Бурмистрoв в 19-ата минута. Тогава нападателят получи пас на ръба на засадата и излезе сам срещу вратаря, след което със силен удар го преодоля. До края на първата част двата тима удариха по една греда. През втората част играта бе по-затворена и в крайна сметка Анжи удържа преднината си. Така руснаците събраха четири точки от трите си мача и за момента заемат втора позиция в групата.

АНЖИ - ТРОМСЬО 1:0
1:0 Бурмистрoв (19)