Лацио се измъкна като по чудо в Турция, Аполон хвърли бомбата в група "J" (видео)

С два гола на резервата Серджо Флокари в заключителните минути Лацио се докопа до 3:3 при гостуването си на Трабзонспор в мач от група "J" на Лига Европа. В другия двубой тук Легия (Варшава) изненадващо загуби вкъщи с 0:1 от Аполон (Лимасол).

Лацио беше на крачка от това да загуби със солиден резултат, след като само през първото полувреме допусна три гола в мрежата си. Отделно турците имаха шансове за четвърто попадение. Грешка на вратаря им в 84-ата минута обаче позволи на Флокари с глава да реализира за 2:3. Секунди по-късно нападателят се озова отново на стрелкова позиция и смълча домакините с точен шут за 3:3. Италианците отново демонстрираха слаба игра в защита, но този път успяха да се измъкнат. Така те вече имат 4 точки, какъвто е активът и на Трабзонспор.

По същото време във Варшава Аполон наказа Легия след гол на Сангой в 56-ата минута. През първото полувреме той пропусна дузпа за кипърския тим.

Трабзонспор - Лацио 3:3
1:0 Ердоган (12)
2:0 Миержейевски (22)
2:1 Онази (29)
3:1 Енрике (34)
3:2 Флокари (84)
3:3 Флокари (85)

Легия (Варшава) - Аполон (Лимасол) 0:1