Попето с асистенция за равенство срещу Торпедо (видео)

Българският нападател Ивелин Попов изигра поредния си силен мач за своя Кубан в домакинството на Торпедо (Москва) от 16-ия кръг на руската Премиер лига. Попето асистира за попадението на Ибрахима Балде в 34-ата минута, с което тимът му изравни резултата в мача и в крайна сметка така се добра поне до точка за 1:1. Преди това в 7-ата минута Диняр Билялетдинов бе дал преднина на гостите след асистенция на Александър Салугин.

Това равенство обаче не устройва особено и двата тима. След него Кубан остава на 4-ото място в класирането с 25 точки и все повече изостава от лидерите. Торпедо пък остава в опасната зона на 14-ото място с 10 точки.