Чезена не се даде на Сампдория

Отборите на Чезена и Сампдория не се победиха в мача помежду си от 12-ия кръг на италианската Серия "А". Срещата на стадион "Дино Мануци" завърши при резултат 1:1. Чезена излезе напред в резултата с гол на защитника Стефано Лукини в 60-ата минута, но автогол на резервата Константин Ника в 77-ата донесе точката на "моряците" от Генуа. В заключителните минути двата тима си размениха и по една греда. Първо Емануел Кашоне удари греда за домакините от Чезена в 80-ата минута, а в 86-ата резервата Джанлука Сансоне уцели греда за Самп.

След това равенство воденият от Синиша Михайлович тим на Сампдория заема четвърто място в класирането с 21 точки, докато Чезена се намира на предпоследната 19-а позиция с 8 точки.