Израел разгроми Босна и Херцеговина (видео)

Израел разгроми Босна и Херцеговина с 3:0 и излезе начело в класирането на група "В" от евроквалификациите. Жил Вермут, Омер Дамари и Еран Захави отбелязаха попаденията за тима на Ели Гутман, който вечер е лидер в класирането с 9 точки.

Домакините поведоха в 36-ата минута, когато Вермут беше оставен непокрит и с лекота откри резултата. В самия край на полувремето Захави центрира към Дамари и той не остави шансове на Асмир Бегович.

В 47-ата минута Тони Шунич фаулира откъсващ се футболист на Израел и получи директен червен картон. Крайното 3:0 оформи Захави в 70-ата минута отблизо.

израел има с точка повече от втория в групата Уелс, а Босна и Херцеговина още няма победа и с 2 точки е на 5-о място.

ИЗРАЕЛ - БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА 3:0
1:0 Вермут (36)
2:0 Дамари (45)
3:0 Захави (70)