Маестро Рекоба отново в действие (видео)

Когато имаш талант и желание, възрастта не е пречка. Показа го не за първи път 38-годишният Алваро Рекоба. Нападателят бе героят за Насионал при победата с 2:1 срещу Пенярол в мача между двата отбора от първенството на Уругвай. Футболистът с прякор "Китаеца" донесе трите точки на тима си с гол в петата минута на добавеното време. Бившата звезда на Интер изпълни по великолепен начин пряк свободен удар и изпрати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Пенярол. Рекоба и компания са лидери в класирането с 33 точки след 11 победи и само една загуба. Пенярол е четвърти с 19 точки.

Вижте гола на Рекоба на 3:00 минути от началото на клипчето.