Етър измъкна минимален успех в Луковит

Минимална победа – 1:0 спечели Етър при гостуването си на Ботев (Луковит) в мач от 13-ия кръг на Северозападната "В" група. В срещата взеха връх нервите, а битката се водеше предимно в централната част на терена. Двамата вратари почти нямаха работа и причината затова бе липсата на градивни действия в атакуващ план. Само по едно бяха головите положения.

Гостите показаха стопроцентова ефективност, реализирайки своето. В 55-ата минута Димитър Байдаков бе изведен между двама бранители на съперника и прецизно стреля покрай луковитският страж Косто Андонов за 1:0. Малко след това влезлият като резерва Асан Азисов можеше да изравни, но не уцели вратата.

Победата остави „болярите“ на третата позиция, където е и свищовския Академик.