"Железничарите" взеха дербито с Торпедо (видео)

Отборът на Локомотив (Москва) надделя с 1:0 над Торпедо (Москва) в среща от 13-ия кръг на руското първенство. Даме Н'Дойе донесе победата на "железничарите" в столичното дерби с гол в 61-ата минута. Сенегалският нападател получи топката в наказателното поле на Торпедо от Мбарк Бусуфа и с удар по земя отблизо преодоля вратаря Юрий Жевнов.

Локомотив е четвърти в класирането с 22 точки, докато Торпедо се намира на предпоследната 15-а позиция с едва 6 точки. Лидер е Зенит с 32 точки, пред ЦСКА (Москва) с 25, като и двата тима не са изигрли срещите си от кръга.