Кордоба не успя да запише победа и срещу десет от Ла Коруня

Отборът на Кордоба продължава да не може да запише победа от началото на сецона в Примера дивисион. Тази вечер новакът в елита завърши наравно 0:0 у дома срещу Ла Коруня.

Играчите на Кордоба могат да обвиняват само себе си, че не взеха трите точки, тъй като мачът вървеше изцяло в тяхна полза. Първо в 17-ата минута Елдер Пощига извърши нарушение за дузпа срещу Пинийос, но Феде Картабия пропусна от бялата точка, като ударът му бе спасен от вратаря. След това в 29-ата минута Пощига получи и втори жълт и червен картон и остави гостите с човек по-малко на терена, но и това се оказа недостатъчно за домакините да намерят път към вратата на съперника и да вземат трите точки.

Така Кордоба остава на дъното та класирането с актив от 6 точки. Депортиво Ла Коруня пък се намира на 15-ата позиция с 9 точки в актива си.