Без Манолев Динамо (Москва) отстъпи на Локомотив (видео)

Българският национал Станислав Манолев не беше в групата за Динамо (Москва) в градското дерби с Локомотив, завършило с победа на железничарите с 4:2. Мачът от 12-ия кръг на руската Висша лига се игра на стадиона в Черкизово. За Динамо това е втора поредна загуба и те имат само една победа в последните си пет мача.

Динамовци водеха с 2:0 до 50-ата минута, след което се сринаха. Алексей Йонов и Балаж Джуджак дадоха аванс на синьо-белите, но за по-малко от полуреме Дамен Н'Дойе, Александър Самедов, Алан Касаев и Роман Павлюченко. Мбарк Бусуфа от Локомотив пропусна в 41-ата минута да вкара дузпа и да изравни за 1:1.

Динамо е на 5-о място с 19 точки, колкото има и Локомотив.