Лил измъкна точка от Волфсбург (видео)

Отборите на Волфсбург и Лил завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от Група "Н" на Лига Европа. Двата тима си размениха по един гол в края на мача и така поделиха точките.

Резултатът бе открит от гостите в 77-ата минута, когато удар на Себастиен Коршия бе спрян от ръката на Рикардо Родригес и съдията отсъди дузпа, която Дивок Ориги реализира. В 82-ата минута обаче "вълците" изравниха. След един корнер топката стигна до Кевин де Бройне, който от воле я прати неспасяемо във вратата на Винсент Ениеама. До края на мача германците можеха да стигнат и до победата, но вратарят на гостите спаси точката за тима си.

Така след изиграването на вторите мачове на двата тима от групата Лил събра две точки и поделя второто място с Краснодар, докато за Волфсбург това е първа точка. Лидер е Евертън с четири.

Волфсбург - Лил 1:1
0:1 Ориги (77-д)
1:1 Де Бройне (84)