Фиорентина разгроми Динамо в Минск (видео)

Отборът на Фиорентина разгроми с 3:0 като гост Динамо (Минск) в мач от втория кръг на груповата фаза на Лига Европа. Алберто Акуилани даде аванс на "виолетовите" в резултата в 33-ата минута, а през втората част Йосип Иличич (62) и Филипо Бернардески (67) направиха победата на италианския тим класическа.

Възпитаниците на Винченцо Монтела вече имат 2 победи от 2 мача и са начело в класирането в Група "К" с 6 точки. Динамо е на последното четвърто място с 0 точки, а по 3 имат в актива си гръцкият ПАОК и френският Гингам.

ДИНАМО (МИНСК) - ФИОРЕНТИНА 0:3
0:1 Акуилани (33)
0:2 Иличич (62)
0:3 Бернардески (67)