Два сериозни сблъсъка за Купата на България - ето всички 1/8-финални двойки (видео)

Днес бе изтеглен жребият за 1/8-финалите в турнира за Купата на България. Голямото дерби в този етап на надпреварата ще бъде Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив). Шампионът и носител на купата Лудогорец пък ще мери сили с Берое.

От останалите срещи интерес предизвиква двойката Монтана - Левски, тъй като в предишната фаза лидерът в "Б" група елиминира ЦСКА. Сега обаче победителят се определя в два мача.

Останалите сблъсъци са Ботев (Гълъбово) - Локомотив (София), Литекс - Пирин (Гоце Делчев), Черно море - Славия, Хасково - Банско и Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав.

Изтеглиха жребия за Купата на България

Мачовете са на разменено гостуване, като първите от тях са на 28, 29 и 30 октомври, а реваншите по предварителна програма са на 13 декември. От ПФЛ обаче ще говорят с тимовете реваншите да бъдат преместени за 3 декември.