Илиян Йорданов се разписа при равенство на Денизлиспор

Българският нападател Илиян Йорданов вкара първия си гол за сезона при равенството 2:2 на Денизлиспор срещу гостуващия лидер Османлъспор в среща от четвъртия кръг на турската втора дивизия. Йорданов направи 2:0 в 42-ата минута, но домакините не успяха да удържат аванса си и допуснаха изравняване в края. Той беше заменен в последната минута от Шевки Чънар. Нападателят Георги Андонов игра цял мач за Денизли и получи жълт картон в 61-ата минута.

Третият българин в състава на домакините Цветан Генков пропусна срещата заради контузия. Денизлиспор остана непобеден през сезона досега и с 6 точки заема петото място във временното класиране. Османлъспор остана на върха с 10 точки.