ЦСКА (Москва) спечели трудно в мач със седем гола, цял мач за Миланов (видео)

Националът Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) при победата с 4:3 като гост на Урал (Екатеринбург) в среща от 9-ия кръг на руското първенство. Домакините от Урал поведоха с гол на Едгар Манучарян в 10-а минута, но Алан Дзагоев изравни в 29-а минута. Роман Ерьоменко даде преднина на ЦСКА в добавеното време на първото полувреме.

Фьодор Смолов отново възстанови равенството в 55-а минута, а влезлият като резерва Сейду Думбия изведе ЦСКА за втори път напред в резултата в 69-а минута. Александър Ерохин бе на път да спечели точката за Урал с изравнителен гол за 3:3 в 83-а минута, но Думбия с втория си гол в мача минута преди края донесе трите точки за ЦСКА.

Тимът на Георги Миланов е на второ място в класирането с 21 точки, три по-малко от лидера Зенит, който по-късно днес приема Спартак (Москва) в дербито на кръга.