Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

Иван Колев: Това е срамно състояние на Славия (видео)

Треньорът на Славия Иван Колев бе много разочарован от домакинската загуба с 1:3 в срещата с Черно море. Това бе шесто поредно поражение за "белите", които са на предпоследно място в "А" група.

"Няма какво да се оправдаваме. Това, което исках, не бе направено. Днес видях играчите в една светлина, която не познавах. В 20-ата минута исках да заменя шестима играчи. Това обаче е невъзможно. По отношение на селекцията положението е изключително тежко.

Славия с поредна загуба, този път от Черно море

Черно море бяха приели играта в своята половина и ако имахме майсторство, трябваше да спечелим този мач. Сега не ми остава нищо друго освен да ги поздравя. Опитвахме се да играем от първата минута, но очевидно нямаме необходимите изпълнители за този стил на игра. Допуснаха се грешки, нетипични дори за юношеския футбол.

Дължим едно голямо извинение на феновете, защото това е срамно състояние на Славия", каза Колев.

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg