Манолев с цял мач при успех на Динамо (М) (видео)

Националът Станислав Манолев игра цял мач при победата на Динамо (Москва) като гост на Панатинайкос с 2:1 в мач от група Е на Лига Европа.

Гостите от Москва излязоха напред в резултата пет минути преди края на първото полувреме, като автор на гола стана Александър Кокорин, който беше изведен отлично в центъра на наказателното поле от Кевин Курани. В началото на втората част Динамо нанесе и втория си удар в мача. Този път Юсупов подаде с пета на Джуджак, унгарецът намери Йонов на далечната греда, който успя да преодолее стража на гърците и направи 2:0 на празна врата.
До края гърците успяха да отбележат само почетно в 63-ата минута чрез Динас. В следващия кръг на 2 октомври Динамо приема ПСВ Айндховен.

Двубоят ще се запомни и с поредната хулиганска изцепка на руските фенове. На полувремето на мача в Атина избухнаха сблъсъци с полицията, но страстите стихнаха, преди напрежението да е ескалирало. Припомняме, че в мача от Шампионската лига в Рим между Рома и ЦСКА (Москва) се стигна до сериозно напрежение и арести на фенове от Русия.

В другия мач от групата ПСВ Айндховен победи с 1:0 Ещорил. Голът отбеляза Люк де Йонг от дузпа в 26-ата минута.

Панатинайкос - Динамо (Москва) 1:2
0:1 Кокорин (40)
0:2 Йонов (49)
1:2 Динас (63)