Руски национал с потресаващ пропуск в Лига Европа (видео)

Крилото на Краснодар Владимир Бистров сътвори запомнящ се пропуск в мача на руския тим срещу унгарския отбор Дьошгьор в първа среща от 3-ия квалификационен кръг на Лига Европа. Краснодар разби съперника си като гост с 5:1, като Бистров реализира петото попадение за тима си в 89-ата минута, но можеше да се разпише във вратата на съперника по-рано - при 1:3 в 74-ата минута, Тогава обаче 30-годишният футболист стори по-трудното и НЕ вкара гол, въпреки че имаше нарисуван шанс. Националът на Русия открадна топката от вратаря на унгарците и изглеждаше, че грешката на стража ще бъде наказана, но незнайно как Бистров не уцели празната врата на Дьошгьор. Припомняме, че унгарският тим елиминира Литекс в предишния кръг.