Тотнъм и Сиатъл не се победиха в голово шоу

Отборите на Тотнъм и Сиатъл Саундърс не се победиха в контролна среща помежду си играна на "СенчъриЛинк Фийлд" в Сиатъл, САЩ. Двата тима направиха истински голов спектакъл за публиката, като си отбелязаха по 3 гола.

Хари Кейн даде преднина за гостите от Тотнъм в 12-ата минута, но Пинеда от дузпа възстанови равенството в 34-ата минута. След това Сиатъл излезе напред в резултата с попадение на Алонсо в 49-ата минута, но Роберто Солдадо от дузпа отново възстанови равенството в 55-ата минута. Боуен отново даде преднина на домакините в 79-ата минута, но нова дузпа в полза на англичаните в 82-ата минута помогна да се стигне до крайното 3:3, като точен от бялата точка този път бе Яго Фалке.