Ударно начало за Динамо Загреб (видео)

Динамо (Загреб) показа класа на старта на хърватското първенство и разгроми гостуващия Славен Белупо с 4:0. "Модрите" не срещнаха никакви проблеми с тима от Копривница и зарадваха около 2000 свои фенове, които ги подкрепиха на "Максимир".

Марко Пяча откри резултата в 14-ата минута и той се запази такъв до почивката. Още в началото на втората част обаче Марсело Брозович вкара втори гол за Динамо. Националът на Алжир Ел-Араби Судани и Франко Андрияшевич оформиха изразителния успех на шампионите.

"Започнахме сезона така, както искахме. Не бяхме достатъчно концентрирани в завършващата фаза, но като цяло играхме много добре", коментира след мача наставникът на Динамо Зоран Мамич.

ДИНАМО ЗАГРЕБ - СЛАВЕН БЕЛУПО 4:0