Локо (Мездра) остана на върха след 3:0 в Козлодуй

Локомотив (Мездра) направи още една крачка към изкачването си в професионалния футбол. Това стана днес в Козлодуй, където „железничарите“ победиха домакина си Ботев с 3:0 в среща от 24-ия кръг на Северозападната В група. Ивайло Цветанов допринесе за победата с двете си попадения. В 20-ата минута след продължително разиграване в наказателното поле на домакините топката попадна у него и той я изпрати в мрежата зад гърба на Ивайло Върганов за 1:0. Въпреки предимството на гостите ботевци не се предадоха и до края на първата част на два пъти пропуснаха да изравнят. Устремът им бе притъпен веднага след почивката.

В 53-ата минута защитата им изпусна Иван Мишев и той покачи на 2:0. След още четвърт час всичко приключи. Ивайло Цветанов завърши с гол многоходова комбинация на съотборниците си, оформяйки крайното 3:0. След това локомотивци можеха да вкарат и още.