Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Сампдория обърна Киево с десет души

Отборът на Сампдория стигна до победа с 2:1 над Киево, въпреки че изоставаше с 0:1 и човек по-малко до 81-ата минута. Тимът от Геноа се добра до успеха след късни голове на Едер и Роберто Сориано. Преди това от Сирил Теро бе открил от дузпа за гостите.

След нулево първо полувреме, в което домакините бяха доста по-активният отбор на терена, резултатът бе открит в в 66-ата минута. Удар на Виктор Обина се удари в гредата, но топката стигна отново до нигериеца, който бе спънат от Шкодран Мустафи. За действията си защитникът получи червен картон, а Киево дузпа, която бе реализирана от Теро.

Въпреки че бе с човек по-малко Самп изравни в 81-ата минута, след като Едер успя да преодолее двама защитници на съперника и да прокара топката зад Микаел Агаци. В последната минута на срещата пък Сориано успя да донесе победата на тима си след пас на Васко Реджини.

След трудната победа играчите на Синиша Михайлович заемат 12-а позиция с актив от 44 точки. Киево пък е на две от опасната зона с 30 на 16-о място.