Лига на нациите по мини футбол - Чехия - България 0:0

Локо (Мездра) „дерайлира“ в Червен бряг

Устремилият се към професионалния футбол Локомотив (Мездра) забави ход в Червен бряг. Стопира го бойкия тим на Партизан в двубой от 22-ия кръг на Северозападна В група. Двата отбора спретнаха зрелищна битка пред около 300 зрители, завършвайки 3:3. Първата част бе за домакините. Селекцията на Илиян Здравков смачка „железничарите“ по всички части на терена. В 24-ата минута централният им нападател Мартин Велев се измъкна сам срещу мездренския страж, който му помогна като се подхлъзна и Партизан поведе. 12 минути по-късно топката отново влетя в мрежата зад Христо Матев. Този път Станислав Краев изведе Петьо Славчев и той покачи на 2:0. Въпреки кошмара гостите успяха да върнат едното попадение. Малко преди почивката това стори Николай Цветков.

Опитният тим на Локомотив бързо се съвзе и само за броени секунди в началото на втората част отвърна на удара. Първо в 48-ата минута Сашо Миков изравни. Две минути по-късно Ивайло Цветков изведе гостите напред. Десетина минути преди последния съдийски сигнал на Венцислав Кознички защитник на гостите повали Цветан Петров и той изпълни точно дузпата за 3:3. Мездренският тим завърши мача в намален състав заради втори жълт и червен картон на Виктор Стоянов.

Северозападна В АФГ – резултати и голмайстори – XXII кръг

Трявна (Трявна) - Ботев (Козлодуй)   3:3
1:0-Ингилизов-11 мин, 1:2-Цветанов-34, 37 мин, 2:2-Дамянов-70 мин, 2:3-Цветанов-85 мин, 3:3-Ботев-90 мин..
Бдин (Видин) - Етър (Велико Търново)   1:1
1:0-Тодоров-62 мин, 1:1-Байдаков-87 мин..
Партизан (Червен бряг) - Локомотив (Мездра)   3:3
1:0-Велев-24 мин, 2:0-Славчев-36 мин, 2:1-Николай Цветков-40 мин, 2:2-Миков-48 мин, 2:3-Ивайло Цветков-50 мин, 3:3-Петров-80 мин. /дузпа/.
Ком (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)   0:1