Каляри задълбочи кризата във Верона (видео)

През първия полусезон Верона беше приятната изненада в Серия "А", но постепенно отборът от града на Ромео и Жулиета стана разгадаем за противниците си и лошите резултати не закъсняха. Днес момчетата на старши треньора Андреа Мандорлини отстъпиха с 0:1 при визитата си на Каляри и регистрираха четвърта поредна загуба, оставила ги на 10-о място в класирането.

Каляри доминираше почти през цялото време и стигна до заслужена победа с гол на Нене. Португалецът се разписа в 31-ата минута с глава след асистенция на Франческо Писано. Домакините имаха и други добри възможности, но гредата спаси Верона след удар на Виктор Ибарбо, а в няколко ситуации нападателите на Каляри стреляха неточно.