Марсиньо с нов силен мач в Русия (видео)

Бившият халф на ЦСКА Марсиньо направи поредния си добър мач в Русия. Бразилецът, който си тръгна от България в края на миналия сезон, се утвърди като голямата звезда на новака Уфа, който отчаяно се бори за мястото си в елита. Днес тимът на Игор Коливанов измъкна много важна точка при гостуването си на Урал и остана точно над опасната зона. Срещата завърши 1:1, като марсиньо асистира за гола на Павел Аликин в 32-ата минута, но малко след почивката Владимир Хозин изравни.

Марсиньо вече има 6 гола и три голови паса през сезона. Неговият отбор обаче има много тежка програма до края - домакинства на Зенит и Рубин, и гостуване на Спартак (Москва).

Урал има с две точки по-малко и само едно домакинство в оставащите три кръга - на борещия се за второто място Динамо (Москва). Гостуванията на тима от Екатеринбург са на Торпедо (Москва) и Терек.